II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu

I

MALCZEWSKA

II
Liceum

Ogólnokształcące

im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu

Osiągnięcia 2016/2017

Strona główna » O szkole » Osiągnięcia » Osiągnięcia 2016/2017

wielkość tekstu: A | A | A

ROK SZKOLNY 2016/2017

Olimpiada Tematyczna Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

Od Konfederacji barskiej 1768-1772 do upadku powstania styczniowego 1864

Julia Nowak 1B 1 miejsce w zawodach okręgowych

 

Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich zorganizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Anna Jankiewicz 2B

Natalia Truszkowska 2B     1 miejsce

Igor Miśta 2D

Agata Dąbrowska 3B

 

62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Turniej Recytatorski

Julia Nowak 1B laureat etapu regionalnego (zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego)

Turniej Wywiedzione ze słowa

Eliza Trzewicarz 3B laureat etapu regionalnego (zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego)

Szymon Bartosik 3E laureat etapu regionalnego (zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego)

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Adam Kowalczyk 1B 5 miejsce w etapie wojewódzkim

 

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Kacper Lipa 3D uczestnik etapu okręgowego

Piotr Gumuła 3D uczestnik etapu okręgowego

Dominika Mikoda 3D uczestniczka etapu okręgowego

Klaudia Otręba 3B uczestniczka etapu okręgowego

Aleksandra Warszawska 3B uczestniczka etapu okręgowego

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Aleksandra Stefańska 1D

Bartosz Gaudyn 1D

Marcin Pająk 2A                  1 miejsce (11 miejsce w województwie)

Michał Piotr Bańka 3C

Klasyfikacja indywidualna

Bartosz Gaudyn 1D 2 miejsce

Michał Piotr Bańka 3C 3 miejsce

 

IX Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

Dagmara Kaziród 1B uczestniczka II etapu

 

XII Olimpiada Przedsiębiorczości

Eryk Wybranowski 1C uczestnik II etapu

 

III Olimpiada Projektów Społecznych „Zwolnieni z Teorii”:

Projekt „Festiwal Filmów Profilaktycznych – Spróbuj nakręcić i nie daj się wkręcić”

Klaudia Kochman 1A

Agnieszka Kozłowska 1A

Oliwia Mach 1A

Weronika Nowak 1A                       ,,Złoty Wilk” za najlepszy projekt

Magdalena Pleban 1A              społeczny w Polsce w temacie edukacja

Wiktoria Trąbska 1A                                                

Natalia Żak 1A

Julia Żywiołek 1A

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Neurologicznej Brain Bee 2017

Piotr Kuligowski 3E 11 miejsce w kraju

 

XIV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Magdalena Toborowicz 2D

Weronika Sętkowska 2D                 1 miejsce

Marta Zaczyńska 2A

 

 

Maria Montagny 2A

Klaudia Kochman 1A                     3 miejsce

Milena Cichoń 1A

 

XVI Olimpiada Języka Angielskiego

Szymon Leszczyński 2C udział w etapie wojewódzkim

Julia Hamiga 2D              udział w etapie wojewódzkim

 

XIII Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim

Jessica Schendzielorz 2A     2 miejsce

Natalia Kuban 1B                   3 miejsce

Aleksandra Skroczyńska 1A 3 miejsce

 

XIV Powiatowy konkurs Recytatorski w Języku Angielskim

Magdalena Pleban 1A 3 miejsce

 

XIV Powiatowy Konkurs Multimedialny CANADIAN ARTIST

Julia Nowak 2B         2 miejsce

Wiktoria Dombek 1D 2 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Julia Hamiga 2B       wynik dobry

Piotr Olszewski 1C   wynik bardzo dobry

Piotr Kuligowski 3E  wynik bardzo dobry

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Eryk Wybranowski 1C wyróżnienie

 

Tenis stołowy

Chłopcy                                                                     1 miejsce w powiecie

Dziewczęta                                                                2 miejsce w powiecie

 

Piłka siatkowa

Dziewczęta  2 miejsce w powiecie

Chłopcy       1 miejsce w rejonie / 14 miejsce w półfinale wojewódzkim

Piłka siatkowa plażowa

Chłopcy       2 miejsce w powiecie

Dziewczęta  2 miejsce w powiecie

 

Piłka nożna (11-osobowa)

Chłopcy       2 miejsce w powiecie

 

Biegi na orientację                                                  

Chłopcy       3 miejsce w finale wojewódzkim

 

Powiatowa Spartakiada Szkół Ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta  2 miejsce w powiecie

Chłopcy       4 miejsce w powiecie

01

Dbałość o kulturę osobistą uczniów

02

Kształtowanie świadomego uczestnictwa w życiu szkoły

03

Rozwijanie umiejętności uczniów

04

Wdrażanie do samodzielnego podejmowania decyzji

05

Kształtowanie osobowości uczniów i ich wszechstronnego rozwoju

06

Rozwijanie umiejętności współpracy. Organizacja miejsca pracy

01

ERASMUS+

02

Because I' m a citizen

03

Szkolne koło teatralne

04

Szkolne koło sportowe

05

Szkolne koło szachowe

06

Szkolny chór "Tutti"

Adres

II Liceum Ogólnokształcące
im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu

42-400 Zawiercie
ul. Daszyńskiego 2

KONTAKT

KONTAKT

0

rok założenia szkoły

CZY
WIESZ, ŻE...

CO W TRAWIE PISZCZY

I MALCZEWSKA
AktualnościO szkoleBiblioteka szkolnaDokumenty szkolneUniwersytet ŚląskiUbezpieczenia NWKontakt
II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu, jest samorządną organizacją społeczną o charakterze integrującym absolwentów i sympatyków II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu.

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu

SYSTEM ALP VISUAL PLUS |

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy