Osiągnięcia 2015/2016

Strona główna » O szkole » Osiągnięcia » Osiągnięcia 2015/2016

wielkość tekstu: A | A | A

Rok szkolny 2015/2016

 

XXIII Olimpiada Informatyczna

Szymon Gajda 3C finalista etapu centralnego

 

XLV Olimpiada Biologiczna

Aleksandra Zimna 3A finalistka etapu centralnego

 

XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Urszula Gondek 3E finalistka etapu centralnego

 

Olimpiada Tematyczna Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów

Mateusz Włodarczyk 3E laureat etapu centralnego

 

LXVII Olimpiada Matematyczna

Szymon Gajda 3C uczestnik II etapu

 

IV Wojewódzki Konkurs realioznawczy o Republice Federalnej Niemiec i mieście Kolonii organizowany przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Śląskiego

Dagmara Fajt 3B laureatka – II miejsce (tygodniowy wyjazd do Kolonii)

 

X Konkurs o Indeks Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

Bartosz Hyla 3B III miejsce

 

 

Otwarty Turniej Debat Oksfordzkich zorganizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Igor Płaczkowski 3B II miejsce

Igor Miśta 1D II miejsce

Wiktor Garas 3B II miejsce

Michał Jurczyk 3B II miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Dagmara Fajt 3B wynik dobry

Magda Kania  2B wynik bardzo dobry

Gabriela Kosińska 2B wynik bardzo dobry

Wiktoria Domagała 1A wynik bardzo dobry

Karol Malinowski 1A wynik bardzo dobry

 

XXX Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych:

Michał Kaliszuk 3C finalista

 

 

XXXIII Ogólnopolski Sejmik Matematyków

Michał Kaliszuk 3C list gratulacyjny za pracę „Powierzchnie stopnia drugiego”

 

 

61 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Turniej Poezji Śpiewanej

Natalia Bednarz 3D uczestniczka etapu regionalnego

Turniej Recytatorski

Jessika Schendzielorz 1A uczestniczka etapu regionalnego

Turniej Wywiedzione ze słowa

Eliza Trzewicarz 2B uczestniczka etapu regionalnego

Szymon Bartosik 2E zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

VIII Powiatowy Turniej Szachowy

Kamil Majewski 3C 1 miejsce

Marcin Pająk   1A 6 miejsce

 

VIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologiczny

Marta Zaczyńska 1A finalistka etapu centralnego

 

VIII Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

Wiktoria Szlachta 1A uczestniczka II etapu

Marta Zaczyńska 1A uczestniczka II etapu

 

XI Olimpiada Przedsiębiorczości

Piotr Olszewski 1A uczestnik II etapu

 

XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Dagmara Fajt 3B uczestniczka II etapu

Karolina Morawska 1C uczestniczka II etapu

 

 

XIII Śląski Konkurs Matematyczny

Sara Rogoń 2D finalistka

 

Ogólnopolski Konkurs Brain Bee

Wiktoria Domagała 1A 18 miejsce w kraju

 

XXIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny organizowany przez wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Oddział Gliwicki Polskiego Towarzystwa Chemicznego

Wiktoria Domagała 1A finalistka

 

 

LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Karol Żyła 3B uczestnik II etapu

Krzysztof Pałęga 3B uczestnik II etapu

Michał Jurczyk 3B uczestnik II etapu

Dagmara Fajt 3B uczestniczka II etapu

Agata Dąbrowska 2B uczestniczka II etapu

 

XLII Olimpiada Historyczna

Mateusz Włodarczyk 3E uczestnik etapu okręgowego

Oliwia Rejek 3B uczestniczka etapu okręgowego

 

Zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”:

Dziewczęta 2 miejsce w powiecie

Chłopcy 2 miejsce w powiecie

 

Tenis stołowy

Chłopcy 1 miejsce w powiecie

Dziewczęta 2 miejsce w powiecie

 

Piłka siatkowa

Dziewczęta 2 miejsce w powiecie

Chłopcy 1 miejsce w rejonie / 4 miejsce w półfinale wojewódzkim

 

Piłka siatkowa plażowa

Chłopcy 2 miejsce w powiecie

Dziewczęta 2 miejsce w powiecie

 

 

Piłka nożna (11-osobowa)

Chłopcy  2 miejsce w powiecie

 

 

Biegi na orientację

Chłopcy  3 miejsce w finale wojewódzkim

 

 

Powiatowa Spartakiada Szkół Ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta 2 miejsce w powiecie

Chłopcy 4 miejsce w powiecie

Zapewniamy

  • Dbałość o kulturę osobistą uczniów
  • Kształtowanie świadomego uczestnictwa w życiu szkoły
  • Rozwijanie umiejętności uczniów
  • Wdrażanie do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Kształtowanie osobowości uczniów i ich wszechstronnego rozwoju
  • Rozwijanie umiejętności współpracy. Organizacja miejsca pracy

Formularz zapytaniowy

Migawki

  • Substancje zawarte w ziarnie kakaowca zwiększają krążenie krwi w mózgu i poprawiają nasze zdolności umysłowe.dalej 
  • Liczba π (czytaj: pi), ludolfina - stała matematyczna wynosząca w przybliżeniu 3,1415926 ....dalej 
  • "żółć" - to jedyne słowo składające się tylko z polskich literdalej 
  • Środek Polski leży we wsi Piątek, 33 km na północ od Łodzi.dalej 
  • 80% światowych zasobów bursztynu pochodzi z Polski – a dokładniej z Trójmiasta.dalej 
  • Świnoujście jest rozłożone na 44 wyspach.dalej 

II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej
ul. Daszyńskiego 2, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 227 46
e-mail: malczaxxx@gmail.com

  • stare22
  • stare21
  • stare20
  • stare19
  • stare18
II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu, jest samorządną organizacją społeczną o charakterze integrującym absolwentów i sympatyków II Liceum Ogólnokształcącego im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna